Mijn Klacht:
Helaas moest ik vorig jaar stoppen met mijn opleiding. Daarmee moest ik ook mijn studentenreisproduct stopzetten en naar mijn beleving heb ik dit op tijd gedaan.
Ik heb nu voor de tweede keer een aanmaning ontvangen met een boete voor het niet op tijd stopzetten van mijn studentenreisproduct. De eerste keer kreeg ik een aanmaning met een boete van €97,00 en die heb ik toen netjes betaald. Deze keer heb ik een boete van €194,00 ontvangen.
Ik heb bij een ophaalautomaat op het station gecheckt en mijn studentenreisproduct is stopgezet. Ik heb geen producten op mijn OV-chipkaart staan en snap nu ook niet waarom ik alweer een boete heb. Ik kan duidelijk zien, als ik in- of uitcheck, dat er saldo van mijn kaart wordt afgeschreven. Ik betaal dus gewoon voor mijn trein reis.
Gewenste Oplossing:
Kwijtschelding van mijn tweede boete.

