Klacht: Meerprijs betalen of voorschot kwijt

[email protected] op 30 april 2020 over Duinrell in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Duinrell
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 30 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wegens het Coronavirus kunnen (mogen) wij onze vakantie van 20052020 tot 25052020 in Duinrell niet laten doorgaan. Reizen vanuit België naar het buitenland zijn niet toegestaan, minstens tot 08062020.
We krijgen van Duinrell een voucher ter waarde van het betaalde voorschot en hebben bijgevolg 2 opties:
– Vakantie verplaatsen en een meerprijs betalen (van ongeveer 8%, welk naar mijn mening overdreven is)
– voorschot kwijt.

Gewenste Oplossing:

Ieder gezin gaat er financieel op achteruit wegens de Corona-crisis. Ik vond het dan ook niet kunnen dat ervan geprofiteerd wordt om een prijsverhoging op te leggen aan mensen die wegens overmacht hun verblijf geannuleerd zien worden. Naar mijn mening zijn er 2 mogelijkheden (die getuigen van klantvriendelijkheid en klantenbinding):
- verblijf volgend jaar aan dezelfde voorwaarden, of,
- terugbetalen voorschot.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Duinrell

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Duinrell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM