Klacht: Kind van 1.18 cm met A,B,C diploma moet zwembandjes aan

Monique van den Akker op 16 december 2023 over Duinrell in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Duinrell
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 16 december 2023

Een ouder uitte zijn onvrede over het beleid van Duinrell, waarbij zijn zoon van 1,18 meter met drie zwemdiploma's verplicht werd om zwembandjes te dragen in het Tikibad. De ouder vraagt zich af waarom er geen uitzondering gemaakt kan worden voor kinderen met diploma's en pleit voor een meer individuele beoordeling van situaties, vooral als het gaat om de veiligheid op glijbanen.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft 3 zwemdiploma’s maar omdat hij 2 cm kleiner is (hij is klein voor zijn leeftijd) moet hij zwembandjes aan in het Tikibad. Ik begrijp niet waarom een kind niet gewoon mag zwemmen zonder zwembandjes als hij 3 zwemdiploma’s heeft. Ik begrijp dat er regels zijn maar moet je niet ook kijken naar ieder geval individueel? En ja er zullen glijbanen zijn dus misschien gevaarlijk zijn als je net te klein bent. Prima dan gaat hij daar niet vanaf of doet alleen dan zwembandjes om. Maar ik vind dat hij gewoon moet kunnen zwemmen zonder bandjes.

Gewenste Oplossing:

Ik vind dat er ook gekeken moet worden naar een kind zijn/haar zwemdiploma's. En wanneer een kind op een paar cm na te klein is maar wel 3 diploma's heeft er een uitzondering gemaakt moet kunnen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Duinrell

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Duinrell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Monique van den Akker
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM