Klacht: Belachelijk

Ramona Boot op 02 april 2018 over Duinrell in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Duinrell
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 2 april 2018

Een bezoeker van attractiepark Duinrell uit zijn onvrede over het wachten op een ontmoeting met het personage Dora. Nadat ze te horen kregen dat er een korte wachttijd was, liep Dora weg en werd hen vervolgens de toegang tot een andere ontmoeting met het personage Shine ontzegd, ondanks dat er geen andere bezoekers in de rij stonden. De bezoeker is teleurgesteld, vooral omdat het om de verwachtingen van zijn jonge dochter gaat.

Mijn Klacht:

Ik sta met mijn dochteRTje nog te wachten om bij dora te gaan was niemand in de rij, voor we er waren loopt dora weg. Wordt gezegd 1min. Dan zegt hij 3minuutjes ongeveer. Werdt zeker 5min ,ok geduld “onder tussen achterons loopt de rij vol… ze wil daarna natuurlijk shimmer en shine. Shine naast dora was de kortste rij dus die gingen we eerst. Zijn we klaar lopen hek uit om naar shimmer te gaan sluiten ze het hek voor ons. Zo verdrietig voor zo’n kleintje ze is 3jaar echte idool voor haar vooral shine de blauwe die zegt nog ja over tien min gaat ze weg. Ik zeg dan kunnen we toch nog in de rij zolang was tie niet meeer, zeggen ze ja als we jou laten willen andere ook, ik zeg nog staat helemaal niemand hier en ze heeft hier zo naar uitgekeken heel de dag al mondjes maat alles maar dit was toch de druppel ook omdat wij weg moesten werdt er ook nog gezegd ja je kan over half uur terug komen en nu zo als shine weg gaat wel nog bij nella. Terwijl het tien over half 4 was. En dat alles tot half 5 zou duren. Ik heb bij jullie een camping plek gehuurd, niets is gelopen Zola’s her zou horen te gaan dat heeft helaas ook met privé omstandigheden te maken waardoor we vandaag dagje extra zijn gekomen. Ik heb alles op de film staan omdat ik aant filmen was en liet em lopen van rij naar rij, dus de personen die dit zo gedaan hebben staan erop. Ik vind dit echt belachelijk en wacht op een toekomende oplossing. Met een huilend kind weg accepteerd niemand, als ik niet weg had gehoeven had ik per direct er een melding van gedaan ofwel echt niet moeilijk gedaan om een half uurtje te wachten.

Gewenste Oplossing:

In afwachting tot tegemoet komen van jullie, evt eis ik mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Duinrell

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Duinrell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM