Klacht: Slechte kwaliteit

JohnVS64 op 06 mei 2021 over Drum in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Drum has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Drum
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 6 mei 2021

Een klant uit zijn onvrede over de kwaliteit van DRUM sigaretten, die volgens hem aanzienlijk is verslechterd. Hij merkt op dat er vaak onversneden harde stukken in de tabak zitten, wat leidt tot een slechte rookervaring. De klant vindt het teleurstellend dat de focus op goedkope productie lijkt te prevaleren boven de kwaliteit die hij vroeger gewend was.

Mijn Klacht:

Moet me helaas aansluiten bij meerdere klachten. De kwaliteit is al tijden niet meer wat het geweest is. Onversneden stukken hard stukken en grote hoeveelheden. Erg jammer dat blijkbaar het goedkoop produceren boven de kwaliteit is komen te staan. DRUM was vroeger gewoon echt goed en zelden onversneden stukken. Nu moet je soms gewoon een shaggie weggooien omdat hij weer half ingebrand is. Echt jammer. Roken is duur en dus mag je toch in ieder geval goeie kwaliteit verwachten.

Gewenste Oplossing:

Meer aandacht aan de productie.
Minder rommel in het pakje geen onversneden stukken meer.
Terug naar de kwaliteit van vroeger!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Drum

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Drum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JohnVS64
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM