Klacht: Geen levering van Lorac Unzipped Palette na 1,5 maand

N. van Teijlingen op 12 juli 2017 over Dramatic eyes in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 12 juli 2017

Natasja heeft op 31 mei 2017 een Lorac Unzipped oogschaduw Palette besteld en betaald, maar heeft sindsdien geen bevestiging of levering ontvangen. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, zonder enige reactie, heeft zij op 12 juli verzocht om terugbetaling van het bedrag van €33.

Mijn Klacht:

31 mei 2017 heb ik de Lorac Unzipped oogschaduw Palette besteld en direct betaald. Geen enkele bevestiging mogen ontvangen.
23 juni jl. heb ik een mail gestuurd via de website (kopje klantenservice) waar ik ook geen enkele reactie op heb mogen ontvangen.
Vandaag 12 juli wederom een mail via klantenservice gestuurd, met het verzoek het bedrag van €33 terug te betalen.

Na het lezen van de slechte recensies op internet baal ik enorm dat ik niet eerst research heb gedaan voordat ik de bestelling heb geplaatst!

Ik hoop dat u mij kunt helpen,

Natasja

Gewenste Oplossing:

Als het palette alsnog geleverd wordt en er fatsoenlijk een reactie gegeven wordt. Kunnen ze het niet op korte termijn leveren, dan wil ik mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dramatic eyes

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dramatic eyes nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM