Mijn Klacht:
Dop laat compleet lis van verpakking het gehele plastic inclusief plastic plaatje dus kan pak niet meer plat leggen.
Gewenste Oplossing:
Beter maken
Marcel joosten op 17 april 2024 over Crystal Clear in de categorie Voedingsmiddelen en dranken
Een consument heeft een klacht ingediend over een product van Crystal Clear, waarbij de dop volledig los is gekomen van de verpakking. Hierdoor is het niet mogelijk om het pak plat te leggen, aangezien het gehele plastic, inclusief het plastic plaatje, is losgeraakt.
Dop laat compleet lis van verpakking het gehele plastic inclusief plastic plaatje dus kan pak niet meer plat leggen.
Beter maken
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Crystal Clear
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Crystal Clear nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM