Klacht: abonnement opzeggen

Vanoniem op 20 augustus 2025 over Donald Duck BV in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 20 augustus 2025

Een klant heeft een abonnement op de Donald Duck Junior afgesloten voor zijn zoon, die moeite heeft met lezen. Bij de eerste twee leveringen ontving hij echter exemplaren die zijn zoon al kende, wat leidde tot teleurstelling. Na contact met de klantenservice bleek dat er een beperkt aantal edities beschikbaar is, wat niet in de voorwaarden was vermeld.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,
Sinds enige tijd koop ik de Donald Duck Junior voor mijn zoon. Omdat hij moeite heeft met lezen en dit het enige blad is dat hij leuk vindt, besloot ik een abonnement af te sluiten. Zo hoefde ik er niet telkens aan te denken het blad in de supermarkt te kopen.
Tot mijn verbazing merkte mijn zoon echter direct bij de eerste levering dat hij het blad al kende. Ik dacht nog dat is toevallig. Bij de tweede levering gebeurde hetzelfde: het betrof opnieuw een exemplaar dat wij al in huis hadden, met een jaartal uit 2023.
Na contact met uw klantenservice kreeg ik te horen dat er maar een beperkt aantal edities van de Donald Duck Junior is en dat het dus kan voorkomen dat er oude bladen worden toegezonden. Dit had ik echter niet verwacht en ook niet in de voorwaarden teruggelezen. Ik vind dit misleidend en erg teleurstellend.
Ik heb daarom bij de klantenservice aangegeven mijn abonnement per direct te willen stopzetten. Helaas werd mij verteld dat dit niet mogelijk zou zijn. Hierop gaf ik aan dat ik het er niet mee eens waarop zij aangaf dat ik bij klacht.nl mijn klacht kon vermelden of via de mail naar [email protected] — dit email adres blijkt niet te werken.

Gewenste Oplossing:

Per direct mijn abonnement op zeggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Donald Duck BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Donald Duck BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vanoniem
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM