Klacht: Oplichters personeel in Hasselt stationsplein 11

Pascale2381 op 10 oktober 2018 over Domino's Pizza in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 10 oktober 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over de service van Domino's Pizza in Hasselt, waar hij problemen ondervond met de prijzen tijdens het bestellen. Ondanks dat de klant de promotie op de website had geraadpleegd, gaf het personeel een hogere prijs door, wat leidde tot verwarring en een onplezierige ervaring bij het afrekenen. De klant voelde zich niet serieus genomen en beschrijft de situatie als misleidend.

Mijn Klacht:

Op 910 om 22u bel ik naar Domino’s Hasselt omdat de promo (dinsdag regular pizza dag, alle regular pizza’s 4,95 euro) op de webite niet werd afgetrokken dus ik bel om te bestellen met de website open voor mij. Ik neem een regular pizza en ook een portie k’in chicken van 5,50 euro. Op het einde van de bestelling zegt die kerel aan de telefoon mij, ja dat is dan 12,50 euro. Ik zeg ‘nee dat is samen 10,45 euro.’ De man aan de telefoon blijft volhouden dat ik 12,50 moet betalen tot ik zeg dat ik voor de website zit en hij de prijzen maar eens moet nakijken. Zegt hij ‘ja dat is dan 10,35 euro, waarop ik antwoord ‘ nee dat is 10,45 euro.’ In ieder geval, ik kom daar aan en geef een briefje van 20 euro en sta ik even te zoeken naar 45 cent (om het hem gemakkelijk te maken dan nog) Hij zegt:’ moet ik u nu 10 euro terug? ‘ ik zeg ‘ ja, dan kun je mij een briefje geven.’ Mijn wisselgeld: een briefje van vijf en nog vijf minuten staat hij naar twintig en tien centen te zoeken.. Ik zeg nog lichtjes geïrriteerd dat dat nu ook weer geen nut heeft natuurlijk. Niet dan?? Toen ik thuis aankwam ‘gleed’ mijn pizza zodanig uit de doos omdat ik zag dat er nog niet eens moeite was gedaan om die doos nog maar een béétje te plooien, wat zeg ik ze hadden hem evengoed in een kartonnen map die aan drie kanten open is kunnen steken! Ja dat is me teveel. Eerst proberen ze (allochtonen allemaal sorry) de klanten van Domino’s gewoon oplichten, nee dan zijn ze nog beledigd ook nog als je zelf eerlijk bent!? Ik zeg het u, ik durf daar zelfs niet meer te komen wat ik wel erg vindt want de pizza’s zijn erg goed 🙁

Gewenste Oplossing:

Werknemers die respect hebben voor de zaak en het cliënteel in ketens. Ik zou een grote kuis houden daar in Hasselt. Geen moslims in de keet!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Domino's Pizza

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Domino's Pizza nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM