Klacht: Moedwillig schade brengen aan ons buurt afval systeem

hk66 op 25 maart 2017 over Domino's Pizza in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 25 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Twee van uw medewerkers van domino’s pizza Vathorst hebben vanavond moetwillig staan trappen en beuken op ons centraal afval systeem met als resultaat dat het systeem vast zit. dit is nu al de zoveelste keer dat dit gebeurt.

eenvan de personeels leden is woonachtig in onze buurt en gebruikt vaker dit systeem om uw afval hier in te dumpen. Hier is dit apparaat niet voor bedoeld en als buurtbewoner zullen we aangifte doen van vernieling

we hebben ook de gemeente op de hoogte gebracht van deze vernieling en de personen en domino pizza gekoppelt aan dit wangedrag

Gewenste Oplossing:

Wij vinden beslist niet dat u uw personeel hiervoor moet ontslaan want ik heb de indruk dat dit meer opdracht dan gedachtevoering is geweest.

Maar wij verwachten wel dat een bedrijf als dat van u normen en waarden in een hoog vaandel heeft staan en een fikse uitbrander met de inhoud en vraag of men nu geheel van de pot gerukt is is wel op zijn plaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Domino's Pizza

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Domino's Pizza nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM