Klacht: Hygiëne klacht

user-1468912 op 26 september 2018 over Domino's Pizza in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 26 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de nieuwe dominos in stadspolders heb ik nu een aantal keer een pizza gehaald. Wat mij is opgevallen is dat de handen niet worden gewassen na het aannemen van geld of het bedienen van de mobiele telefoon. Vervolgens wordt dan gewoon weer een pizza bereid zonder handschoenen… dat vind ik echt niet hygiënisch.

Gewenste Oplossing:

Als het personeel hun handen wast na gebruik van telefoon, aanpakken geld, na terug keer in de ruimte waar de pizza’s worden bereid.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Domino's Pizza nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM