Klacht: Bestellen per telefoon

Amy jane op 07 april 2020 over Domino's Pizza in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 7 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goededag woon in belgie en bestel elke week online pizzas bij dominos, nu dat de promo o line niet meer werkt moet ik bestellen per telefoon nu 3 weken op een stuk een andere prijs een keer 20 euro de andere keer 18 en nu 17 euro terwijl ik voor dezelfde pizzas altijd 15 euro betaal. Daarboven op de irritatie van de medewerkers die allemaal zeggen dat ik fout zit. Ik bestel niet meer tot ik weer zoals voorheen online kan bestellen. Jullie mogen me zeker terugbellen

Gewenste Oplossing:

Als ze 1 prijs aanhouden voor dezelfde pizzas! En het best zou zijn dat ik gewoon zoals ik al jaren doe online kan bestellen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Domino's Pizza

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Domino's Pizza nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Amy jane
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM