Mijn Klacht:
Van 18 september t/m 9 oktober nam ik met nog 18 anderen deel aan een rondreis door de beide Guyana’s en Suriname. Na afloop van de reis hebben we onze klachten gebundeld, zoals een excursie die niet doorging, maar waarvoor we wel betaald hadden, twijfelachtige verdeling van geld uit de fooienpot, ontoereikend vervoer (de gids heeft vrijwel de gehele reis op de grond gezeten, bagage lag op de achterbank hoog opgestapeld wat een onverantwoord risico opleverde e.d.), een fooi die extra betaald ‘moest’ worden buiten de fooienpot om, een busverbinding bij de overstap in Parijs bleek al twee jaar niet meer te bestaan (de groepsleden moesten een taxi nemen om de overstap te halen). Dit is een greep uit de gemelde zaken bij Djoser. Vandaag kregen we een voucher van 100 euro, te besteden bij hen (wat velen dus echt niet meer willen). Dit bedrag dekt niet eens de taxikosten en de gemiste excursie. Ik vind dat Djoser ons als klant niet serieus neemt en meld mijn klacht daarom hier.
Gewenste Oplossing:
Omdat vrijwel iedereen uit de groep aangeeft niet meer met Djoser te willen reizen is een voucher in feite een lege huls, waar niemand wat aan heeft. Djoser had tenminste ieder een bedrag van €100,- kunnen retourneren om de geleden schade te vergoeden. Om wellicht toch mensen over te halen opnieuw met Djoser in zee te gaan kan daarbovenop het voucher gehandhaafd blijven.
Graag zou ik (en ik neem aan mijn reisgenoten) een verantwoording zien van de uitgekeerde fooien, omdat ik me niet kan voorstellen dat er €950,- is uitbetaald. Geld dat is overgebleven dient dan geretourneerd te worden.


