Klacht: Uren wachten op abbonement

Noemy Van der Meijs op 08 oktober 2022 over Disneyland Parijs in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 8 oktober 2022

Een bezoeker van Disneyland Parijs ervaart aanzienlijke wachttijden bij de klantenservice om een abonnement voor zijn zus af te sluiten. Na een lange autorit van vijf uur, staat hij nu al 3,5 uur in de rij, ondanks het feit dat hij al een toegangsbewijs heeft gekocht.

Mijn Klacht:

Ik moet al uren bij de klantenservice wachten om voor mijn zus een abbonement af te sluiten. Eerst 5 uur in de auto en nu nog 3,5 uur in de rij om een abbonement af te sluiten terwijl ik gewoon een kaartje heb gekocht. GA NIET

Gewenste Oplossing:

Een compensatie is voor mij wel het minste. Dit reisje kost me heel veel geld dat ik net zo goed in een putje kan gooien omdat ik inmiddels 3 uur later nog geen glimp van het park heb mogen opdoen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Disneyland Parijs

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Disneyland Parijs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Noemy Van der Meijs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM