Klacht: mocht niet komen en nu is ze dood

feline2003 op 09 mei 2023 over Dierenarts in de categorie Artsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dierenarts has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Dierenarts
Categorie Artsen
Status Open
Datum 9 mei 2023

Een eigenaar van een pomeriaan meldt dat haar hond op 8 mei een epileptische aanval kreeg. Ondanks meerdere telefoontjes naar de dierenarts en verzoeken om direct geholpen te worden, werd haar verteld te wachten tot de volgende dag. Uiteindelijk was de hond in zo'n slechte staat dat er geen redding meer mogelijk was.

Mijn Klacht:

Gisteren 8 mei kreeg mijn pomeriaan een epileptische aanval. Wij gelijk naar de dierenarts gebeld en we moesten een half uur tot een uur wachten en als het nog niet over was moesten wij terug bellen. Een uur later nog niet gestopt. Weer gebeld en mochten nog niet langs komen. We moesten maar wachten tot de volgende dag en konden om 08:00 uur komen. Om 4:30 was ze nog steeds in een aanval dus weer naar de spoedarts in moergestel gebeld en weer werd gezegd wacht maar tot 08:00 uur en bel maar voor een afspraak. Ondertussen naar meerdere artsen gebeld maar deze hadden geen spoed dienst dus om 8:00 uur terug gebelt en ik moest maar om 10:30 komen, want dan zouden ze wel even kijken. Ondertussen was mijn hondje als zo ver weg dat er eigenlijk geen redden meer aan was, maar ik wou zo snel mogelijk om ons hondje uit zijn lijden te verlossen. Hoe deze dierenarts handelt is niet normaal
dierenartsenpraktijk moergestel

Gewenste Oplossing:

mijn hondje is nu al dood
die man zelf onder de stroom leggen dat hij weer hoe het voel
mijn hond heef 12 uur met epeleptisch rond gelopen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dierenarts over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door feline2003
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM