Klacht: Pakket nooit geleverd gekregen, geld kwijt

Jahn.koop op 10 april 2021 over DH Gate in de categorie Groothandels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DH Gate
Categorie Groothandels
Status Open
Datum 10 april 2021

Een klant heeft op 8 februari een bestelling geplaatst bij DH Gate, maar na 45 dagen is het pakket nooit geleverd. De verkoper heeft aangegeven dat het pakketje kwijt is, waardoor de klant geen mogelijkheid heeft om het geld van €45 terug te vragen.

Mijn Klacht:

Op 8 februari een bestelling geplaatst. Na 45 dagen nog niks ontvangen. De verkoper zegt dat het pakketje kwijt is, waardoor ik mijn geld ook niet terug kan vragen. Want je kan alleen geld terug krijgen wanneer het pakketje niet naar wens is. Het was toch twv €45 euro. Zo moet dat toch niet kunnen?

Gewenste Oplossing:

Als ik of het product ontvang of geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DH Gate

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DH Gate nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jahn.koop
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM