Klacht: Oplader van stoel

Ger626363 op 19 oktober 2022 over DFS Banken in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DFS Banken
Categorie Meubelwinkels
Status Nieuwe klacht
Datum 19 oktober 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onze stoel laat al maanden niet op en DFS banken laat helemaal niks van zich wetenWe wachten nu al een week of 10met het regelen van een nieuwe accu of een nieuwe oplader. Tot nu toe hebben we niets vernomen van jullie, we vinden de service slecht, . We hebben ook een zekerheid plan afgesloten maar we vragen ons af wat de waarde daarvan is als er geen service getoont word. We beginnen het een beetje zat worden en willen dan ook graag dat jullie het snel oplossen.

Gelieve zo snel mogelijk contact opnemen met ons.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een nieuwe accu of oplader. Als dit niet het probleem is wil ik een nieuwe stoel. Er moet iemand komen kijken. We hebben een service contract afgesloten

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DFS Banken

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DFS Banken nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ger626363
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM