Klacht: Voorgelogen en geweigerd

Yasminael001 op 02 juli 2018 over DFDS in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DFDS has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf DFDS
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 2 juli 2018

Een klant heeft een weekendtrip geboekt en kreeg telefonisch te horen dat er geen visum nodig was. Bij het inchecken werd de partner echter geweigerd vanwege het ontbreken van een visum, wat leidde tot het verlies van zowel het ticket als het geld. De balie-medewerker kon niets doen om de situatie op te lossen, ondanks de eerdere foutieve informatie.

Mijn Klacht:

Ik heb een weekendje geboekt, gegevens zijn telefonisch doorgenomen incl nationaliteiten etc.

Bij het inchecken werd mijn partner geweigerd en mochten wij niet mee omdat er een visum nodig zou zijn terwijl er telefonisch is aangegeven dat het niet hoefde.

Mijn geld is weg en ticket is weg!
Toen ik de vrouw bij de balie confronteerde met het feit dat haar collega mij verkeerde informatie heeft gegeven zij ze dat ze niks kon doen.

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe datum boeken

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DFDS over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM