Klacht: Zonder toestemming graven

Luc Wermers op 24 november 2022 over Delta in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Delta
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 24 november 2022

Er is zonder toestemming en zonder voorafgaande aanmelding begonnen met graven in de tuin van de klager. De klager stelt dat er geen schriftelijke toestemming is gegeven voor het aanleggen van een glasvezelaansluiting en dat er foto's zijn gemaakt door een medewerker van Delta, wat volgens hen geen toestemming impliceert voor de graafwerkzaamheden.

Mijn Klacht:

Er is zonder toestemming, handtekening of aanmelding begonnen met graven in onze tuin. Als we niet thuis waren waren onze planten er nu uit en hadden we een glasvezelaansluiting (och wat fijn).
Er zijn destijds foto’s gemaakt door iemand van Delta (ook binnen) voor een eventuele aansluiting. Dit is geen toestemming geven voor het daadwerkelijke graven en aanleggen ervan. Ik zie ook niets zwart op wit.

Gewenste Oplossing:

Normale niet agressieve communicatie met Delta. En waar is mn handtekening voor graven op mijn grond....

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Delta

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Delta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Luc Wermers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie