Klacht: verwijderen van tv zenders

Anna van den Berg op 16 januari 2023 over Delta in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Delta
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 januari 2023

Een klant van Delta uit zijn onvrede over het verdwijnen van zijn favoriete tv-zenders, Mezzo, Cultura en een Franse zender. Hij is teleurgesteld dat deze zenders, die een rijk cultureel aanbod boden, zonder enige aankondiging zijn verwijderd, terwijl de vervangende zenders niet aan hetzelfde culturele niveau voldoen.

Mijn Klacht:

Al jaren zijn mijn favoriete zenders; Mezzo (210) en Cultura (82) en een Franse zender (500).
Tot mijn verbazing en zijn deze zenders verdwenen!
Juist de zenders die een rijk en gevarieerd cultuur aanbod lieten zien zijn gewoon verwijderd,
zonder daar ook maar iets van te melden.
De zenders die er hoogstwaarschijnlijk voor in de plaats zijn gekomen, voldoen niet aan het culturele peil waaraan de bovengenoemde zenders dat wel deden.
Heel erg jammer!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met het terugplaatsen van de genoemde zenders.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Delta

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Delta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anna van den Berg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie