Mijn Klacht:
Na een verhuizing van Zuid-Holland naar Zeeland Internet TV aangevraagd. Pakket wordt vooraf gestuurd, vonden de verkopers niet leuk natuurlijk.
Op de dag van verhuizing komt de monteur de router neerzetten, maar omdat de TV er nog niet is, wordt me de smartcard overhandigd.
Deze past dus niet in m’n tv.
Na de pc uitgepakt begint de ellende.
Talloze keren valt ’t internet uit midden in een bestelling. Om hopeloos van te worden.
Dus na een paar dagen Delta Fiber een klacht ingediend. Allerlei adviezen, oa verplaatsen van de pc voor betere verbinding, andere tv kopen.
Pas na 3,5 weken komt er respons van Delta, waarop ik te kennen geef dat dat veel te lang heeft geduurd, en ik al een KPN-abonnement heb aangevraagd wat over 3 dagen wordt geïnstalleerd.
De KPN-router en internet TV-aansluiting doen het meteen goed, zonder haperen.
De Router van Delta teruggestuurd naar Blijswijk.
Dan proberen van het contract met Delta af te komen, en dat doen ze niet zo maar. Als ze overtuigd zijn van hun kwaliteit, waarom ga ze potentiele klanten ’t dan zo moeilijk maken vraag ik mij af.
Gewenste Oplossing:
Abonnement beëindigen zoals opgegeven.

