Klacht: Onbetrouwbare service en gebrek aan verantwoordelijkheid bij Delta Zakelijk

hpedehc op 24 juli 2025 over Delta in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Delta
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 24 juli 2025

Een zakelijke klant van Delta Fiber heeft problemen ervaren bij het verlengen van zijn abonnement. Ondanks een bevestiging van een medewerker dat er alleen een tariefwijziging zou plaatsvinden, bleef de klant het oude bedrag betalen en ontving hij geen aanpassing in zijn online account. Na meerdere pogingen om contact op te nemen, kreeg hij te horen dat de wijziging niet kon worden doorgevoerd.

Mijn Klacht:

Sinds begin juli heb ik geprobeerd mijn zakelijke abonnement bij Delta Fiber te verlengen tegen een nieuw tarief (600 Mbps voor €47,50), op basis van een aanbieding die ik via de chat met medewerker Johan op 2 juli heb bevestigd. Ik heb nadrukkelijk aangegeven dat er géén technische wijzigingen mochten plaatsvinden, enkel een aanpassing van tarief en looptijd. Johan bevestigde letterlijk: “Verder verandert er niks.”

Op 3 juli ontving ik de bevestiging dat de wijziging was doorgevoerd. Toch betaalde ik op 19 juli nog steeds het oude bedrag. In mijn online account stond ook niets aangepast. Toen ik hierover contact opnam, volgde een eindeloze reeks chats en ontwijkende reacties.

Uiteindelijk beweerde een medewerker op 23 juli dat de wijziging “niet doorgevoerd kon worden” omdat ik gebruikmaak van een eigen modem – iets wat binnen Delta Zakelijk uitdrukkelijk is toegestaan. De ‘oplossing’? Eerst het Delta-modem aansluiten (!), dan pas wordt de wijziging actief. Daarna zou ik weer kunnen wisselen naar mijn eigen modem. Dit is niet alleen technisch onzinnig, maar ook:
• Niet besproken bij het afsluiten van het aanbod
• Niet vermeld in de bevestiging van 3 juli
• En totaal onacceptabel als voorwaarde om een overeengekomen verlenging te blokkeren

Mijn klacht is vooral dat de verantwoordelijkheid structureel wordt doorgeschoven. Medewerkers als Jameson erkennen dat het fout is gegaan, maar zeggen simpelweg “wij kunnen er niks aan doen”. Er wordt een actie aangemaakt “zonder garantie op terugkoppeling”. Ik moet zelf blijven bellen, chatten, uitleggen – telkens opnieuw.

Als zakelijke klant verwacht ik betrouwbaarheid, correcte verwerking van contractwijzigingen en vooral: één aanspreekpunt die het oplost. In plaats daarvan krijg je bureaucratie, bots, en afschuiven.

Zeer teleurstellende ervaring. Zodra ik kan overstappen, ben ik weg.

Gewenste Oplossing:

Gewoon het verlengaanbod doorvoeren zoals afgesproken zonder technische rompslomp.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Delta

Reactie van de melder van de klacht hpedehc

7 maanden geleden - Slechtste bedrijf te wereld.

Reactie van de melder van de klacht hpedehc

7 maanden geleden - Slechtste bedrijf van Nederland. Dat die nog bestaan is mij een raadsel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Delta nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hpedehc
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie