Mijn Klacht:
ik ben overgestapt van internet en tv provider, van tmobile naar delta. een online tool ingevuld, extra snelheid en uitbreiding met fox sport / espn. de eerste 3 maanden voor zou het €10 gaan kosten per maand als welkomscadeau nieuwe klant, daarna de normale prijs. de eerste maand is er €139 afgeschreven, €129 voor wifi punten en €10 voor internet en tv, dus correct. de tweede maand €20 en nu de derde maand gaan ze ook weer €20 afschrijven. 2x 10 teveel dus. heb een mail gehad toen ik overstapte en daar stond een opsomming in van wat ik kreeg en wat ik ervoor moest betalen en daar staat duidelijk fox sports nu espn in.
de klantenservice van delta beweerd dat ik €10 extra per maand betaal voor espn en daarom op €20 uitkom de eerste 3 maanden. ik vind dit echt heel misleidend en was ook niet overgestapt als dit duidelijk was.
het gaat me echt niet om €10 pm extra maar om principe.
Gewenste Oplossing:
als ik alsnog over februari en maart het afgesproken ga betalen.
zo niet zou ik graag kosteloos het contract willen beëindigen per een door mij opgegeven datum, kan ik elders opnieuw internet en tv aanvragen.
verder ben ik wel tevreden over de door delta geleverde producten op mijn adres.


