Mijn Klacht:
Vanaf begin November al onze verhuizing doorgegeven.
Geen enkel probleem mevrouw word er tegen je gezegd. Maak u zelf niet druk, u heeft al genoeg aan uw hoofd om te verhuizen, we zorgen dat u vanaf 14 december internet en televisie op uw nieuwe adres heeft! Nou mooi niet dus!
We zijn inmiddels sinds 14 december verhuisd, maar we kunnen geen televisie kijken en hebben geen internet! De verhuizing schijnt nog niet verwerkt te zijn in het systeem. Eerst moest er een omvormer geplaatst worden werd er gezegd, deze is per 17 december geplaatst maar nu hebben we geen signaal en moet er dus eerst het adres gewijzigd worden in het systeem … hoe moeilijk kan dit zijn, een adres aanpassen?!
Inmiddels al 35 telefoontjes verder maar er is niemand die je kan helpen, je word doorgeschakeld, je word terug gebeld, we gaan het uitzoeken voor u .. maar nog steeds niks!! GGGGGRRRRRRR!!
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als ik internet en televisie heb en een flinke vergoeding voor allereerst de ellende, dan de telefoonrekening die de pan uitrijst en een heel jaar geen abonnementskosten hoef te betalen omdat ik ze nu betaal en niks ontvang!!

