Klacht: delta krijgt jaarrekeningen niet in orde

Kot op 03 januari 2014 over Delta in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste, Wij willen u onze excuses aanbieden voor het ongemak. Uit onze gegevens blijkt dat de facturen inmiddels weer op orde zijn. Wij willen u bedanken voor het aanleveren van deze feedback en hebben deze meegenomen in de overweging om...

Bedrijf Delta
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 3 januari 2014

Een klant van Delta ervaart problemen met het ontvangen van jaarfacturen en voorschotfacturen door een nieuw computerprogramma. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, ontvangt de klant alleen standaardantwoorden en geen concrete oplossing. Delta heeft aangegeven dat er honderden klanten met hetzelfde probleem zijn, maar communiceert hier niet actief over naar de klanten.

Mijn Klacht:

Omdat Delta met een nieuw computerprogramma aan de slag is gegaan kunnen ze geen jaarfacturen opmaken. Daarom liggen ook de voorschotfacturen stil. Als sinds eind oktober geen rekening meer gehad. Na veel bellen, mailen en heel lang in de wacht zitten komt er steeds een onbevredigend antwoord. “We zijn er mee bezig.” Op de mail krijg je een standaard antwoordje. En als je zelf niet belt hoor je dus niks. Tijdens een belletje vroeg ik of we de enige waren. Maar nee, volgens delta waren er “honderden” klanten met dit probleem. ??? Maar niemand wordt op de hoogte gebracht; ook niet in de media of per brief of mail.
Er had makkelijk een persbericht kunnen uitgaan van Delta. Zelfs het meisje van de klantenservice moest me daarin gelijk geven; dat het schande was dat Delta de klanten niet inlicht over de factuur fouten.

Gewenste Oplossing:

Direct de jaarfactuur en de voorschotfacturen sturen vanaf november 2013 !!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Delta in behandeling genomen

Bericht van

12 jaren geleden - Beste klant, Allereerst willen wij onze excuses aanbieden voor het probleem. We zijn druk bezig met een oplossing en hebben vorige week in de media aangegeven dat wij te kampen hebben met het probleem. Met vriendelijke groet,

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Delta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Delta

Heeft op 01 april 2014 om 10:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Wij willen u onze excuses aanbieden voor het ongemak.
Uit onze gegevens blijkt dat de facturen inmiddels weer op orde zijn.

Wij willen u bedanken voor het aanleveren van deze feedback en hebben deze meegenomen in de overweging om klanten voortijdig te informeren.

Met vriendelijke groet,

Alle klachten die gemeld zijn door Kot
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie