Klacht: Niet terugkrijgen van borgsom

pvoversc op 04 september 2013 over Dekker Housing in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 4 september 2013

Een klant van Dekker Housing heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen via e-mail, maar heeft geen reactie ontvangen. De klant overweegt nu om een aangetekende brief te sturen en de borgsom via de kantonrechter te vorderen.

Mijn Klacht:

Inmiddels vele onbeantwoorde mails verder. Geen antwoord mogen ontvangen van Dekker Housing. Ben mij aan het beraden om als volgende stap een aangetekende brief te sturen en uiteindelijk de borgsom te vorderen via de kantonrechter.

Gewenste Oplossing:

Terugstortign van de borgsom.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dekker Housing

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dekker Housing nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM