Klacht: voedsel vergiftiging

lydia stremming op 06 februari 2022 over Dekamarkt in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dekamarkt
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 6 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

goedendag, ik heb op vrijdag d.d. 04-02-2022 bij de Deka markt in Hillegom ,een vissnackschotel ,aanbieding van 9,98 voor 4,99 gekocht en een saus Aioli trio van 1,99.
en als avond maaltijd genomen .,met stokbrood
Ik ben om 22.00 uur vreselijk ziek geworden en kon alleen maar heel erg spugen en erge diaree. een paar keer bijna flauwgevallen,ik woon alleen ,dus het was beslist angstig ,liep gelukkig goed af maar wel de halve nacht aan het spoken geweest
aangezien ik alleen maar gewoon brood met kaas had gegeten . weet ik dat dit een voedselvergiftiging is geweest , nu op zondag is mijn maag weer rustig maar heb een vreselijke pijn in mijn ribbenkast van het heftige spugen.
hoop dat ik een bericht van u terug krijg
ik hoop dat u mijn klacht serieus neemt en oplet of er nog meer van zulke gevallen zijn .
heb voor de rest geen klachten over de winkel of personeel zelf.
L.Stremming

Gewenste Oplossing:

weet ik niet , hoef de eerste maanden geen visschotel meer

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dekamarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dekamarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door lydia stremming
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer