Klacht: Onleesbaar label ovengerecht

Jos Bisschops op 31 mei 2015 over Dekamarkt in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dekamarkt
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 31 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het is zeker niet de eerste keer dat ik geconfronteerd wordt met het label, aan de achterzijde van een oven gerecht, dat maar gedeeltelijk leesbaar is.
Zelf ben ik niet iemand die zo snel een reactie geef. Kleine foutjes of onvolkomenheden moet kunnen. Op het moment dat dit een regelmatige ergernis gaat worden is een reactie mogelijk toch wel op zijn plaats. Hoop dan ook van harte dat dit uw aandacht krijgt.

Gewenste Oplossing:

Als u actie onderneemt om de label, voor al uw klanten, 100 % leesbaar te maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dekamarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dekamarkt nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Dekamarkt

10 jaren geleden - De website klacht.nl werkt niet goed genoeg en sluit niet aan op onze systemen, waardoor uw klacht niet bij ons terecht komt. Ik adviseer u om uw klachten en/of opmerkingen in de winkel kenbaar te maken of bij de klantenservice onder de aandacht te brengen. De winkel en de klantenservice hebben de mogelijkheid klachten en/of opmerking in behandeling te nemen en van een passende reactie of oplossing te zorgen. Excuses voor het ongemak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer