Klacht: Jamie Oliver producten ver voor eindigen actie niet meer verkrijgbaar.

Mevrouw XCO op 18 januari 2021 over Dekamarkt in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dekamarkt
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 18 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben vaste klant van de Dekamarkt en doe meestal mee met de spaaracties. Ook nu voor de producten van Jamie Oliver. Ik heb ongeveer 25 volle spaarkaarten gespaard. 11 januari was er geen schaaltje meer te krijgen bij mijn vaste supermarkt, Berckheideplein in Heerhugowaard. Ik ging 13 januari speciaal naar een grote winkel, in Middenwaard Heerhugowaard maar ook daar alles op. Ik snap dat op is op als de actie helemaal klaar is maar zover voor de einddatum met 25 volle kaarten blijven zitten en geen enkel schaaltje kunnen kopen is echt belachelijk.

Gewenste Oplossing:

Als ik via internet alsnog een deel van de kaarten kan inleveren en schaaltjes kan kopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dekamarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dekamarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevrouw XCO
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer