Klacht: Oplichters

gemenelach op 30 juni 2013 over De witte lach in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 30 juni 2013

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad met De Witte Lach, omdat het adres voor de tandenbleekbehandeling niet klopte. Na een rit naar Culemborg arriveerde de klant op een industrieterrein met veel leegstaande panden, terwijl de behandeling al vooraf betaald was en er een bevestiging was ontvangen.

Mijn Klacht:

Vandaag ben ik naar Culemborg gereden voor een tandenbleekbehandeling.
vooraf was de behandeling betaald en ik kreeg een bevestiging.
Helaas was het adres niet correct. Ik kwam op een industrieterrein met autobedrijven veel leegstaande panden. Ik was een kwartier voor de afgesproken tijd aanwezig op het adres.

Gewenste Oplossing:

Onmiddellijk bedrag terug storten want de behandeling is niet uitgevoerd

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De witte lach

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De witte lach nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM