Mijn Klacht:
Zie onderstaande de mail aan de vestiging in Haarlem.
geachte heer de Wit,
Dat was geen goed telefonisch gesprek.
Ik ben een klant die over een paar zaken niet tevreden is.
U ging in het gesprek met name in op de gevolgen voor u:
“hier ben ik niet blij mee, hier krijg ik last mee bij de AFM, hier heb ik niets aan, het komt flink bij mij binnen”
Hoewel ik best snap dat een ontevreden klant niet prettig voor u is, verwacht ik toch een opstelling van u waar de klant centraal staat.
Waarom is de klant ontevreden, waar ging het mis in het proces, heeft de klant gelijk of kan ik hem e.e.a uitleggen.
Hoe kan ik de klant toch nog tevreden stellen.
Nog even een paar punten op een rij:
1.Het eerste gesprek ging over het tarief normaal 2900 euro maar nu 2500 euro. Ik vond dat veel geld en vroeg naar de reden. Er werd een adviesrapport geschreven dat erg veel tijd kost.
De aard van het rapport was mij niet duidelijk maar ik ging er van uit dat dit voor de geldverstrekker was ter onderbouwing.
Ik wist precies wat ik wilde en heb aangegegeven dat ik verstand van zaken heb.
2. Nagenoeg alle noodzakelijke informatie heb ik gedigitaliseerd en aangeleverd.
3. Het bericht van Allianz kwam dat de informatie over het inkomen en aowgat niet voldoende was.
4. Ik heb gevraagd naar het adviesrapport dat naar de geldverstrekker is gegaan. Dat was er niet.
5. Ik heb een overzicht gemaakt van mijn inkomens ontwikkeling,hoe het AOWgat wordt gedichten u dit toegestuurd om de voortgang erin te houden.
6.U heeft contact gehad met Allianz en is er een akkoord gekomen.
7. Daarna heeft u mij een concept persoonlijk financieel plan gegeven, gevraagd dit door te lezen en te tekenen voor akkoord.
8. Ik heb het plan gelezen en vind het onder de maat door de onjuistheden die er in staan en ik vind het geen goede afspiegeling van het proces dat gelopen is en van mijn kennis inzake.
Dit rapport, dat ik niet had verwacht, schoot bij mij in het verkeerde keelgat. Ik vind dat ik veel te veel heb betaald voor de prestatie die tot nu toe door uw kantoor is geleverd. Daar heb ik u telefonisch over geinformeerd en dat liep niet goed ( zie aanvang).
Uiteindelijk heb ik een hypotheek , het huis kunnen kopen en daar ben ik wel tevreden mee.
De e-mailwisseling en de uitgewisselde documentatie geven een goed beeld over hoe e.e.a. is gelopen.
Ik geef u in overweging dit nog eens goed te bekijken en een oordeel te vormen. Ik ben van mening dat de 2500 euro die ik betaald heb niet in verhouding staat tot de geleverde prestatie.
Ik schat dat de door uw kantoor bestede tijd tussen de 8 en 12 uur ligt. Een tarief van 1500 lijkt dan redelijk.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik 1000 euro terugkrijg en een correct adviesrapport heb.

