Klacht: Onbeschoft behandeld

itsmagic op 22 december 2018 over De Hypotheker in de categorie Hypotheekwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
De Hypotheker has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Lesley, ik heb begrepen dat je contact hebt gehad met mijn collega van de afdeling Consumentengeschillen. Je bent nu naar een andere vestiging van De Hypotheker gegaan voor verder advies, omdat je je niet serieus genomen voelde door de...

Categorie Hypotheekwinkels
Status Opgelost
Datum 22 december 2018

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij De Hypotheker in Zaandam tijdens het aanvragen van een hypotheek. De klant voelde zich onbeschoft behandeld door de adviseur, die zijn persoonlijke situatie niet serieus nam en gefrustreerd overkwam. Na een teleurstellend gesprek besloot de klant het gesprek te beëindigen en een formele klacht in te dienen.

Mijn Klacht:

Ik ga voor de eerste keer een hypotheek aanvragen en kwam bij DeHypotheker in zaandam uit. Zoals gevraagd heb ik al mijn stukken ingestuurd in de verwachting een advies te krijgen over hoe ik dit het beste kan aanpakken.

De houding van dhr Schaap was direct al zichtbaar gefrustreerd maar ben toch verder gegaan en heb mijn persoonlijke verhaal over mijn werk en verdiensten uitgebreid verteld.

Dit was het moment dat hij aangreep om mij te vertellen dat hij mijn verhaal niet geloofwaardig vond. Dus nogmaals in vertrouwen mijn persoonlijk situatie uitgelegd (ben een zpp-er en verdien goed)

Dit leek de zaak alleen maar te verergeren, waarop ik besloot het gesprek te stoppen aangezien dit een partner zou moeten zijn en geen vijand. Ook liet ik hem weten dat ik een formele klacht in zou dienen, waarop hij reageerde dat dat alleen bij de vestiginsmanager kan en dat hij de vestigingsmanager is.

Met andere woorden hij kan doen en laten wat hij wil.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dat mijn klacht daadwerkelijk en serieus in behandeling word genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar De Hypotheker over deze klacht.

Bericht van De Hypotheker

7 jaren geleden - Beste Lesley, Wat vervelend dat je een nare ervaring hebt gehad bij onze vestiging in Zaandam. Ik heb je klacht doorgezet naar onze afdeling Consumentengeschillen. Zij zullen contact met je opnemen. Met vriendelijke groet, Rosalinda van Bennekom, afdeling Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door De Hypotheker in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat De Hypotheker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

De Hypotheker

Heeft op 28 januari 2019 om 10:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lesley, ik heb begrepen dat je contact hebt gehad met mijn collega van de afdeling Consumentengeschillen. Je bent nu naar een andere vestiging van De Hypotheker gegaan voor verder advies, omdat je je niet serieus genomen voelde door de betreffende adviseur. Ik hoop dat je bij de andere vestiging inmiddels een betere ervaring hebt en wil je klacht hierbij sluiten.
Met vriendelijke groet, Lotte Gerritsen, afdeling Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM