Mijn Klacht:
Tot aan de opdracht van dienstverlening ging het keurig en was er bijna dagelijks contact. Vanaf dat moment te weten 19-2-2015 totale radiostilte. Ik word niet geinformeerd en op mijn e-mails komt geen reactie. Na meer dan een week niks gehoord te hebben en een dringend verzoek ons eens op de hoogte te brengen van de stand van zaken volgde eindelijk een antwoord met het feit dat er een afwijzing was van een verstrekker. Er waren vragen over de inkomsten van onze zaak. Vreemd want alles stond duidelijk met uitleg vermeld in het jaarstuk en ik mag toch hopen dat een adviseur toch ook behalve loonstroken een jaarstuk van de boekhouder moet kunnen uitleggen. Dus email beantwoord en uitgelegd hoe het zat, boekhouder er zelfs bij betrokken etc. Daarna weer geen enkele update. We zijn nu 2 1/2 week verder en volgens mij is er pas 1 geldverstrekker benaderd. We weten nog steeds niet waar we aan toe zijn en de tijd begint te dringen. Gisteren dan maar s gebeld. Maar toen was mijn adviseur er niet en de dame die ik sprak kon alleen maar zeggen dat ze het niet wist en dat ik maandag maar terug moet bellen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil meer en beter op de hoogte gehouden worden over de stand van zaken. Ook als het slecht nieuws is. Ik wil weten waar ik aan toe ben.
Mijn email met vragen beantwoorden.
Is er idd pas 1 geldverstrekker benaderd? Zoja waarom? Daarvoor heb ik de Hypotheker toch niet ingeschakeld. Ik krijg de indruk dat mijn adviseur niet genoeg opkomt voor mijn zaak nu er een afwijzing is geweest waarvan de reden dus niet klopte. Maar dat kan een gevoel zijn omdat ik dus niks hoor.

