Mijn Klacht:
Gegeten bij de Beren in Breda. Waarschijnlijk een kok in opleiding, eerst rauwe friet, daarna rauwe hamburger, gezegd maar was normaal volgens hun, hij was gewoon nat. Paar happen op, kleindochter is doodziek geworden, 3 dagen lang. Mail gestuurd, krijg je als antwoord, dat het goed was en wie weet wat ze eerder op had. NIETS, WE STONDEN OP EEN MARKT!!
Krijgen 2 hoofdmenu’s aangeboden, waren met 3. Daarnaast willen we daar nooit meer eten, personeel was aardig, maar de eigenaar denkt het met een mail af te doen, als je het daar niet mee eens bent, geeft meneer geen reactie meer.
Maar dat is hier ook al te zien, 4 klachten, nul opgelost….
Mensen, voor hetzelfde geld kan je echt veel beter eten,wij eten wekelijks buiten de deur, maar nooit meer bij de beren!!
Gewenste Oplossing:
Geld terug

