Mijn Klacht:
Duidelijk aangegeven op verschillende momenten en aan verschillende serveersters dat we een bios 3gangen diner hadden. (Cadeau gekregen van onze kinderen) 2 verschillende serveersters gaven aan dat vanwege het stoppen met die actie bij DeBeren Breda er nu van heel de kaart besteld kon worden. Speciale actie omdat ze gingen stoppen zelfs. Dat hebben we dan ook gedaan. Bij het afrekenen moesten we veel meer afrekenen dan het drinken dat buiten het arrangement viel.
Aangegeven dat we dat niet vonden kloppen en maakte bezwaar. Het drinken werd in mindering gebracht maar er bleef nog een bedrag staan. Deze willen we gecompenseerd hebben vanwege de misleidende informatie die we gehad hebben.
Gewenste Oplossing:
Aangegeven dat we dat niet vonden kloppen en maakte bezwaar. Het drinken werd in mindering gebracht maar er bleef nog een bedrag staan. Deze willen we gecompenseerd hebben vanwege de misleidende informatie die we gehad hebben. We hebben het verschillende keren gevraagd aan verschillende serveersters die duidelijk aangaven dat we van heel de kaart konden bestellen ook al hadden we een bios diner arrangement. Er is niet een keer aangegeven dat dat tegen een meerprijs zou zijn.


