Mijn Klacht:
Wij hadden een verrassings reis bij vakantieveilingen gewonnen. Helemaal leuk. Geboekt met extra vertrek vanaf Eindhoven. Twee data opgegeven, die beschikbaar waren en €120 extra betaald. Krijgen we de volgende dag een mail dat de data en de combinatie hoe wij de reis geboekt hebben niet beschikbaar is. We kunnen kiezen uit 3 opties:
1. €110 bijbetalen en een 4 sterren hotel en ontbijt krijgen
2. Andere datum in januari ipv maart
3. €70 bij betalen omdat we dan in het weekend zouden reizen.
Als je nu kijkt en als je boekt, staat alles op groen. Nu bij vakantieveilingen wordt dit nog steeds aangeboden en staan onze data gewoon op groen. Ze bieden aan naar alle steden in Europa, je kan mij niet vertellen dat er niet een stad is waar een 3 sterren hotel zonder ontbijt beschikbaar is. Ik vind dit echt misleidend en geldklopperij van Flywise.
Gewenste Oplossing:
Dat ik dat extra geld terug krijg, wat we nu bij moeten betalen. En dat de advertentie van Vakantieveilingen wordt afgehaald of wordt aangepast met de vertrektijden. Dat er niet veel meer mensen de dupe hier van worden.


