Klacht: Slechte hulp bij SPOED zaak

user-1326461 op 06 februari 2017 over DAS in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DAS heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 15 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, In ons bericht van 7 maart 2017 hebben wij u medegedeeld dat wij op 6 maart schriftelijk naar u hebben gereageerd. Hierin is aangegeven dat wij graag telefonisch contact met u willen hebben. Helaas is het ons niet...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DAS
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 6 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een SPOED zaak aangemeld. Bij de aankoop van onze nieuwe woning hebben wij “gedwaald”. De verkoper heeft voor ons verzwegen dat de achterbuurman (boer) een agrarische bestemming probeert te wijzigen naar bouwkavel. Er komt een loods van 10 meter hoog tegen onze achtergevel aan.

We zijn ontiegelijk slecht geholpen door dhr. Vossen van de DAS. We hebben alle mails bewaard. Nu hebben we de zaak met Spoed aan een advocaat moeten overleggen, ze heeft ons gelukkig heel goed geholpen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als wij onze premie van de afgelopen jaren (die wij dus blijkbaar voor niets hebben betaald) terug krijgen. Ook vind ik het op zijn minst dat de advocaatkosten van de advocaat die ik met SPOED heb moeten aannemen betaald worden.

Ze heeft hier heel veel tijd in gestoken en ik betaal een premie voor een dekking door jullie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DAS over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DAS in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Ik ben ontevreden over de oplossing. Dhr. Vossen moet niet op zaken worden gezet die spoed nodig hebben. Dhr Ruiten moet geen klachten meer oplossen. Deze man leeft zich totaal niet in, in de problematiek. Mevrouw Vissers heeft de zaak adequaat opgepakt, ze heeft in overleg met mijn advocate vanalles geprobeerd. Maar het is niet gemakkelijk om iets te herstellen wat door onkunde van je collega zover is gekomen, waardoor je met een nadeel ergens aan moet beginnen. Maar helaas is het zover gekomen doordat Vossen geen ervaring (of nonchalant) met deze zaken heeft. Deze man heeft ons veel ellende bezorgd. Ik had het vermoeden dat wanneer Vossen adequaat had gehandeld we een beter uitgangspunt hadden. Ik vind dan ook dat jullie voor meer kosten dan alleen maar de kosten van mijn advocaat hebben gezorgd. Door de onkunde van Vossen zitten wij nu al een hele periode zonder huis en hebben we diverse meerkosten moeten maken!

Bericht van DAS

9 jaren geleden - Geachte heer, Wij hebben uw bericht (25 februari jl.) gisteren ontvangen en in behandeling genomen. Er is een klachtdossier aangelegd. Wij zullen (vanwege privacy overwegingen) rechtstreeks contact met u onderhouden en niet via de website. Met vriendelijke groet, Servicemanagement DAS

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DAS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DAS

Heeft op 15 maart 2017 om 11:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

user-1326461

Heeft op 05 mei 2017 om 19:22 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

De externe advocaat heeft de zaak tot een goed einde gebracht. Ze heeft de opdracht van de DAS ontvangen voor mij te helpen op kosten van de DAS.
Nu ze haar factuur van 25 uren wilt indienen zeggen jullie dat jullie deze niet willen betalen omdat er geen procedure is gekomen maar dat ze dit heeft kunnen doen zonder een procedure.
Daarom zouden jullie maar een bedrag willen betalen van 4 uurtjes.
Dit kan toch niet de normale gang van zaken zijn.
1: jullie pakken de zaak niet aducaat op
2: de externe advocate krijgt handelsvrijheid om te zorgen dat wij toch nog de woning kunnen afnemen. Zonder erbij te noemen wat de maximale kosten zijn en welke voorwaarden er gelden
3: de zaak is tot een goed einde gebracht
4: de advocate stuurt haar rekening en jullie willen deze niet betalen.

De rede zou zijn dat ik als cliënt mijn advocate had moeten vertellen wat de voorwaarden van de polis zijn en dat ik haar had moeten waarschuwen.

Ik neem toch aan dat dit niet normaal is en dat wij dit verkeerd hebben begrepen?? En dat jullie de kosten netjes betalen voor de goede diensten.

Bericht van DAS

8 jaren geleden - Geachte heer, Vanwege privacy overwegingen onderhouden wij rechtstreeks contact met u en niet via deze website. Er is op 12 mei 2017 vanuit DAS, op directieniveau, schriftelijk naar u gereageerd naar aanleiding van uw klacht op klacht.nl d.d. 5 mei 2017. Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Servicemanagement DAS

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM