Klacht: klacht over de werkwijze van das dossier nummer 1.13.35012

joyceroelofs op 04 oktober 2013 over DAS in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DAS heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 30 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Er is in de week van 8 oktober zowel telefonisch als schriftelijk contact geweest met de klant en uitgelegd dat de verzekeringsmaatschappij van de tegenpartij extra informatie nodig heeft om weer een voorschot te kunnen betalen. Afgesproken met de klant...

Bedrijf DAS
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 4 oktober 2013

Na een val in een parkeergarage op 22 mei, waarbij de klager zijn enkelbanden scheurde, ervoer hij problemen met de communicatie van DAS. Na een aanvankelijke periode van weinig contact met de toegewezen behandelaar, werd de zaak overgenomen door een andere medewerker die snel en efficiënt handelde, wat resulteerde in een snelle schadevergoeding.

Mijn Klacht:

22 mei heb ik hulp gevraagd via das, ik was in een donkere parkeergarage waar licht hoorde te zijn van de trap gevalen omdat het er stik donker was en had mijn enkelbanden gescheurd, lang verhaal. Ik kreeg een behandelaar toe gewezen die mijn zaak zou behandelen, na een telefoontje en een aantal maal gemaild kreeg ik lange tijd geen correspondentie meer, mijn man contact opgenomen belde de behandelaar me terug, begreep wat ze zei en ze zou mijn dosier boven op leggen na een gesprek gehad te hebben een keer mailcontact, weer geen correspondentie meer, vervolgens krijg ik iemand anders op de zaak tijdelijk, deze meneer regelde vanalles heel snel en
correct, de schade zou vergoed worden van de tegenpartij ik kreeg een voorschot alles in een week, wat uiteraard erg prettig was, maar
vervolgens na een aantal mailtjes weer niks meer, weer kreeg ik een andere behandelaar, deze vraagt een voorschot aan, dit ivm ik hierom gevraagd had al een aantal weken geleden, omdat ik afgelopen zomer totaal niks door het incident met mijn vier kinderen niks heb kunnen ondernemen en graag dit in de herfstvakantie wel wilde gaan doen, ongeveer drie weken geleden vraag de behandelaar dit voor mij aan bij achmee de tegepartij, na een aantal maal gevraagt te hebben of er al antwoord terug is , krijg ik antwoorden van: de correspondentie kan drie weken duren ( erg vreemd als vantevoren alles via email liep en de correspondentie vrijwel direct was alles was binnen een week geregeld was) nu stuur ik vandaag een email hoe dit zo kan zijn dat het toen wel in een week kon en nu niet. Echter krijg ik een email terug dat de behandelaar met vakantie tot na de herfstvakantie, dit terweil ik al anderhalve maand geleden gevraagt heb voor een voorschot voor de herfstvakantie, deze behandelaar dit al tweeëneenhalfe week geleden aangevraagd heeft bij achmea, en vervolgens op vakantie gaat zonder enige info na mij toe terweil ik gevraagd heb of dit voor de herfst vakantie geregeld kan worden, er zou spoed op gezet word wanneer? Na de herfstvakantie? ??? Ik vind het triest hoe alles verloopt bij das!

Gewenste Oplossing:

Er is geen oplossing denk ik, ik zou graag mijn gevraagde voorschot voor de herfst willen hebben maar aangezien de behandelaar met vakantie is kan dit niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DAS over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb DAS een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DAS in behandeling genomen

Bericht van DAS

12 jaren geleden - Op 4/10 is de klacht in behandeling genomen en is er contact opgenomen bij de behandelaar. Op 7/10 bleek dat de klant ook al direct contact had opgenomen met DAS. In de week van 8 oktober is er contact geweest tussen de teamleider en de klant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DAS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DAS

Heeft op 30 oktober 2013 om 09:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is in de week van 8 oktober zowel telefonisch als schriftelijk contact geweest met de klant en uitgelegd dat de verzekeringsmaatschappij van de tegenpartij extra informatie nodig heeft om weer een voorschot te kunnen betalen. Afgesproken met de klant dat zij deze informatie opstuurt, zodat dit naar de verzekeringsmaatschappij van de tegenpartij gestuurd kan worden. Wij sluiten op deze site de klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM