Klacht: krant niet op tijd bezorgt

inahans op 21 februari 2015 over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 21 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dit is nu de 3e week dat de krant niet tijdig bezorgt is.
Wij beginnen er een beetje van te balen.
Het gaat al niet zo goed met de kranten, maar op deze manier verliezen jullie nog een abonnee.
Wij zijn al meer dan 35 jaar abonnee van het dagblad, na 30 jaar hadden we de weekkrant al opgezegd omdat deze iedere dag te laat in de bus lag, en na diverse malen (Weken achter elkaar) hierover een klacht te hebben ingediend, geen enkel verandering was opgetreden.
De ochtend krant was een uitkomst, rustig de tijd om heerlijk onder het genot van kop koffie de krant lezen en dan naar je werk. ’s avonds kommen wij er niet aan toe om de krant te lezen. Bovendien is bijna alle nieuws dan al bekent. Hier is de krant veel te duur voor.

Na 30 jaar trouwe abonnee te zijn geweest zijn we toen overgestapt op alleen de zaterdagkrant.

Als ik nu voor de 3e keer op zaterdagmorgen mijn koffie en ontbijt op heb om 09.00 uur en geen krant heb ontvangen gaat de aardigheid eraf en om de zaterdagkrant op zondagmorgen te gaan lezen gaat me te ver zelfs de zaterdag krant is hier te duur voor.

Het zeer klant onvriendelijke bandje (088800200) maakt het er ook niet beter van. Hier door raak je alleen maar meer gefrustreerd.

Wij staan weer op de drempel, om nu helemaal te stoppen met het dagblad en een andere krant te kiezen die zich wel houdt aan de afspraken die overeen gekomen zijn in het aangaan van het abonnement.

Gewenste Oplossing:

Zie boven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mediahuis Noord - Dagblad van het Noorden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM