Mijn Klacht:
‘Daar geniet je langer van’ is op dit moment de slogan op het internet van de firma Hartman uit Enschede als het gaat om haar tuinstoelen.
Maar dan 8 april j.l., … een bijna oorverdovend gekraak en een harde knal en dat alles in no time! Opgesprongen vanachter het bureau zie ik door de rap opengeschoven tuindeuren mijn vrouw (73 jaar) voorover met uitgestrekte armen op de harde stenen liggen. Op de vraag wat er gebeurd is, komt eerst geen antwoord. Pas als ik bij haar ben en haar voorzichtig aanraak, zegt ze kreunend en met een gezicht waarop pijn en schrik staat te lezen: ‘de stoel zakte zo maar in elkaar…’.
Met veel moeite lukt het me haar op de been te krijgen. Ze heeft hoofdpijn, pijn in haar armen, benen, ja tot nu, vier dagen verder, een gevoel van algehele malaise.
‘Ze heeft nog geluk gehad, ze had door harde de val op haar stuit wel blind kunnen zijn, of haar pols of heup kunnen breken…’ wordt ons verteld.
Daar geniet je langer van?
Schokkend om vervolgens in reviews e.d. over de oneindige reeks soortgelijke ongelukken met Hartman tuinstoelen te moeten lezen. Op de site van Radar valt een bijna eindeloze reeks van dergelijke voorvallen te lezen. Ook op social media is de reeks vermelde ongelukken groot tot en met zelfs in Blogs.
En Hartman?
Zwijgt in alle talen en gaat door met het ongecontroleerd produceren van dit soort ondeugdelijk, levensgevaarlijk materiaal! Voor mij reden om dan maar eens op alle alarmbellen en toeters te drukken tot en met de NVWA!
Zo’n wanproduct dat meer dan alleen schadelijk is voor de gezondheid en genoemde gevaren in zich bergt, dient van de markt gehaald te worden, een terugroep actie is dan ook op zijn plaats!
Moet de Firma Hartman niet schaamteloos genoemd worden als ze een dergelijke slogan blijft hanteren?
Gewenste Oplossing:
Dat er een terugroepaktie komt als voor Hartman tuinstoelen

