Mijn Klacht:
Ik ging naar de Cosmo kapper, om mijn haar blond te laten verven, het meisje, jong en onervaren, pakte een kleur, hield het bij mijn haar en zei dat het alleen met die kleur kon. Het zag er licht blond uit en dat is wat ik wilde. Eenmaal in de verf begon het behoorlijk te prikken op mijn hoofd, ik heb dit aangegeven er werd gezegd dit is normaal, maar mijn haar is wel vaker geverfd en inderdaad het prikt soms, maar niet zo erg als toen. Daarna werd het uitgespoeld en toen ik in de spiegel keek zag ik dat mijn haar gewoonweg Oranje was. Toen ik hier wat van zei kreeg ik als antwoord dat trekt wel weer bij. Ik had ook gevraagd of ze, van mijn hele lange haar, een paar puntjes van maximaal 4 cm wilde knippen. Ik kon het niet zien want mijn haar was naar achteren gekamd en ze begon met knippen uiteindelijk zag ik het wel toen ze aan de zijkant begon. Wederom heb ik hier wat van gezegd en toen kreeg ik als excuus te horen dat ze mij verkeerd begrepen had. Mijn haar kan ik nu gelukkig weer verven en dat doe ik nu maar zelf dus weer kosten, maar mijn lange haar kan ik er niet meer aan plakken. En ik ben altijd heel zuinig op mijn haar ik heb er altijd alles aangedaan om mijn lange haar zo gezond mogelijk te houden, omdat ik geen kort haar wil. Conclusie ik kan nu extensions kan gaan laten zetten wat mij € 450 gaat kosten en er is niemand die dat betaalt voor mij. Dit bericht vertel ik tegen iedereen en dat hoeft niet eens want de mensen zien het zelf wel en als hier door Cosmo niets aan gedaan wordt dan gaat dit ook viraal met foto van voor en na. Ik was al gewaarschuwd, als je naar Cosmo gaat dan luisteren ze niet echt naar wat je wilt nou dat klopt voor mij nooit geen Cosmo meer en voor vele anderen ook niet al mijn vrienden en familie en kennissen zeggen allemaal schandalig en voor mij geen Cosmo.
Als hier door Cosmo niets aan gedaan kan worden dan gaat dit viasocial media viraal en met een voor en na foto van de achterzijde van mijn haar. Ik wil dat Cosmo minimaal moet opdraaien voor de kosten voor verlenging van mijn haar met extensions
Gewenste Oplossing:
Nu na ruim 30 jaar ineens mijn haar enorm ingekort is, terwijl ik zeer duidelijk en meerdere malen gezegd heb dat er maximaal 4 centimeter af mocht en er nu minimaal 40 centimeter af is, verwacht ik minimaal dat Cosmo de extensions behandeling betaald.


