Klacht: turks in de coop

alliebomballie op 18 mei 2013 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 18 mei 2013

Een klant heeft ervaren dat in de Coop op het Heeswijkplein in Den Haag voornamelijk Turks wordt gesproken door het personeel en de eigenaar, wat als onvriendelijk wordt beschouwd. De klant vindt dat in een supermarkt als Coop de voertaal Nederlands zou moeten zijn en heeft negatieve ervaringen met de manager, die als onbeleefd werd ervaren. Daarnaast wordt de hoge prijs van de producten als een probleem genoemd.

Mijn Klacht:

De Coop op het heeswijkplein in den haag heeft een turkse eigenaar , nou is daar op zich niets mis mee , ik stoor me alleeen dat er daar alleen turks word gepraat onderling door het Personeel en de eigenaar.

Kijk in een kleine supermarkt zonder naam erop kan ik dat verwachtten maar in een Coop mag ik toch verwachtten dat de voertaal Nederlands is.

Als je de Manager hier op aanspreekt kan je een grote mond krijgen, en je moet je dam bemoeien met je eigen zaken

Ik heb dit alles als zeer klant onvriendelijk ervaren.
Tevens is de co op erg duur

Gewenste Oplossing:

ned praten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer