Klacht: Contract aangesmeerd.

SeG op 11 oktober 2012 over BDR in de categorie Containerreiniging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BDR
Categorie Containerreiniging
Status Open
Datum 11 oktober 2012

Een consument heeft een klacht ingediend over BDR, waarbij hij stelt dat hij onder druk is gezet om een contract af te sluiten voor containerreiniging. Ondanks het beloofde lage maandtarief, werd er plotseling €88,50 van zijn rekening afgeschreven, wat leidde tot veel stress en dreigbrieven van het bedrijf. Uiteindelijk heeft de consument €96,- betaald om van het contract af te komen, terwijl het abonnement pas in juli 2013 werd stopgezet.

Mijn Klacht:

In juli ’12 kwam er een verkoper aan de deur die mooie praatjes had over BDR. €3,50 per maand, gele bonnetje had ik niet nodig zou binnen 3 dagen een bon en bevestiging ontvangen en dan nog 8 dagen om eventueel op te zeggen. Die brief kwam pas na 2 weken maar met de data van 3 dagen na het tekenen. Overgehaald. Schrik van me leven dat ze inene €88,50 van m’n rekening afhaalden.
Na veel klachtbrieven, bellen en mailen. Ontving ik dreigbrieven, dat ik moest betalen anders incasso bureaus erbij.
Uiteindelijk € 96,- betaald om er van af te zijn ( zit met 2 kleine kinderen thuis, die stress kan ik niet aan). abbonement word pas juli 2013 stop gezet.

Consumenten bond op de hoogte gebracht en klagen waar ik klagen kan…

Gewenste Oplossing:

Geld terug zou fijn zijn, dat die verkoper eens word uitgelegd dat hij dit niet kan en misschien gesprek met politie, wegens oplichting?
Excuus voor de krengerige en snauwerige manier van de klantenservice als ik vragen had zou ook leuk zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM