Klacht: Plakken kaas niet van elkaar te krijgen.⁹

PtmSwinkels op 13 oktober 2025 over Consukaas bv Papendrecht in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 13 oktober 2025

Een klant van Consukaas bv in Papendrecht heeft problemen met het scheiden van plakken oude en extra oude kaas, die aan elkaar plakken. Ondanks herhaalde klachten over dit probleem, is er volgens de klant geen oplossing geboden en overweegt hij te stoppen met het kopen van deze kaas.

Mijn Klacht:

Ben een liefhebber van oude en extra oude kaas maar ik ga ernu mee stoppen de plakken zijn met geen mogelijkheid van elkaar te krijgen.jammer maar er komt geen oplossing het is al een jaar zo

Gewenste Oplossing:

Een goede folie er tussen leggen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Consukaas bv Papendrecht
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Consukaas bv Papendrecht

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Consukaas bv Papendrecht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door PtmSwinkels
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM