Klacht: Oude kaas plakken aan elkaar geplakt

Suleika29 op 07 december 2025 over Consukaas bv Papendrecht in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 7 december 2025

Een consument heeft geklaagd over de oude kaas plakken van Consukaas bv, waarbij de plakken met een half papiertje ertussen aan elkaar zijn geplakt. Dit zorgt ervoor dat de bovenste helften moeilijk van elkaar te scheiden zijn, wat als onacceptabel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

De oude kaas plakken 30 zitten met een half papiertje ertussen op elkaar.
Waardoor de bovenste helften niet van elkaar afkomen.
Waardeloos

Gewenste Oplossing:

Een heel papiertje tussen de plakken

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Consukaas bv Papendrecht
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Consukaas bv Papendrecht

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Consukaas bv Papendrecht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Suleika29
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM