Klacht: stukje hard materiaal in kroepoek

vanlith op 30 maart 2014 over Conimex in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Conimex
Status Open
Datum 30 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik was kroepoek aan het eten en er bleek een hard stukje in de kroepoek (ijzer) te zitten,waardoor er een stuk ban mijn kies afbrak,ik heb contact opgenomen met conimex (Unilever) en op advies dat stukje opgestuurd,ik heb met conimex contact gehad en er werd heel lauw gereageerd!
Nadat ik gezegd had dat ik een klacht hierover zou indienen werd er totaal niet meer gereageerd!! Ik heb verder niets meer vernomen van het bedrijf en ik zit met een afgebroken kies,geen reactie geen excuusbrief of wat dat dan ook!!!
Ik vind dit echt een schande,niet eens een bloemetje of briefje!!
Echt een schande van conimex/Unilever!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik zou gewoon een bloemetje of zoiets willen en mijn kosten voor de tandarts vergoed willen hebben ik vind dit een groot schandaal dat ik er niets meer van hoor!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM