Klacht: Oplichting

Jelle op 16 december 2021 over CompanyProfiles BV in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 16 december 2021

Een klager meldt dat medewerkers van CompanyProfiles BV zich voordoen als Google en klanten onder druk zetten om te betalen voor Google Maps. Na betaling blijkt men alleen op een van hun websites te worden vermeld, en het is niet mogelijk om het contract op te zeggen omdat het als een maatwerkproduct wordt gepresenteerd.

Mijn Klacht:

Mensen van dit bedrijf bellen en doen zich voor als google en u moet vanaf een bepaalde datum betalen voor google maps.
Uiteindelijk betaald u om op één van hun websites te staan zoals all-in-belgie of uw-adres.nl of plaatsuwbedrijf.nl
Contract opzeggen kan niet want is een product op maat.

Gewenste Oplossing:

Geld terug en contract opgezegd van hun kant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CompanyProfiles BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jelle
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM