Klacht: Altijd het zelfde

Tiffany van dijk op 10 augustus 2019 over Comedy Central in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 10 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste comedy central. Het is ontzettend vervelend dat 3 dagen achter elkaar het zelfde komt en dit continu. Steeds 3 dagen de zelfde afleveringen en dan weer 3 dagen wat anders het zelfde. Ook is het programma friends ondertussen 1en een half jaar continu op. Er zijn zat leuke programma’s die jullie kunnen uitzenden. Dus wees eens wat creatiever. Als compliment is family guy, southpart, america dad en rick and morty altijd heel leuk.

Gewenste Oplossing:

Zodra er meer afwisseling is in afleveringen, er minder friends als standaart uitgezonden word en er wat meer nieuwe comedy op komt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Comedy Central

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Comedy Central nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM