Klacht: 900 spins door mijn neus geboord

Minoes 2018 op 28 juli 2020 over Coin Master in de categorie Apps (mobiele applicaties), Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 28 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

hoi ik ben leonie ik vind coin master een geweldig leuk mooi spel,alleen dit vind ik echt niet tof.
Ik zat op 373 van de 375 en ik heb 2 x een hamer gehad na hamers word het altijd aangevuld bij mij dus niet tot 2 x aan toe dus ik heb mijn 900 spins niet gekregen en mijn gouden kist ook niet.dit alles vind ik niet tof
En vervolgens gaat hij over op het winnen van 50
spins zo raar,ik hoop dat iemand van coin master dit leest en mij mijn 900 spins geeft en de gouden kist
Mvg leonie

Gewenste Oplossing:

als ik mijn 900 spins krijg en de bonusprijs namelijk de gouden kist

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Coin Master

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Coin Master nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Minoes 2018
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM