Klacht: coca cola fles ontplof

Wiss0522 op 11 maart 2015 over Coca-Cola in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coca-Cola has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Coca-Cola
Status Open
Datum 11 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

hallo ik ben Astrid uit Utrecht ik heb vandaag op 11 maart 2015 in een alberthein filijaal in Utrecht boodschappen gedaan en ik kwam bij het gang pad van de fris dranken en daar wilde ik een fles cola pakken uit het schap en toen kreeg ik vollle laag met coca cola over mij heen ik zat er helemaal onder dus onder de cola en mijn jongste zoontje ook en het zat op mijn broek op mijn bruine laarzen waar nu vlekken op zitten door de cola en mijn kleding van mijn jongste zoontje zat er onder dus ik bedoel met de cola vlekken ik heb een klacht in gedient bij het hoofd kantoor van de alberthein maar die heeft mij verwezen naar jullie dat ik de klacht bij jullie moet neer leggen maar de alberthein heeft wel een notitie gemaakt van mijn klacht

Gewenste Oplossing:

oplossing komt voor de schade die ik vandaag heb geleden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Coca-Cola

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coca-Cola over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Coca-Cola nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM